Üld- ja ostutingimused


Veebipoest vkaardid.ee on võimalik tellida kõiki visiitkaarte, mille kujundused on lehel saadaval. Kõik tooted ja teenused erinevates seadetes on saadaval igal ajal. Kauba ja teenuste hind võivad jooksvalt ja ette teatamata muutuda.

Kõikidele hindadele lisandub käibemaks 20%.

Müüjal on õigus e-poe vahendusel sõlmitud müügilepingust taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata juhul, kui kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu.

Kui müüjal ei ole võimalik ükskõik mis põhjusel tellimust täita, võtab müüja ostjaga ühendust ning tagastab tasutud summa, kui ostja on jõudnud kauba eest ettemaksu teha.

Lehel “Tellimine” on võimalik valida erinevate kujunduste vahel, soovi korral kasutada enda kujundust või tellida erikujunduse loomine. Sobiva kujunduse valimisel tuleb sisestada tellija andmed, saab üles laadida logo, seadistada kaup sobivaks, sisestada inimeste andmed, kellele visiitkaardid tellitakse ning valida sobiv tarnemeetod. Viimasel tellimuslehel “Ülevaade” kuvatakse kliendile kogu ostusumma detailselt ning märgitakse ära summa käibemaksuga ja käibemaksuta.

Veebipoes saab maksta tellitud kauba eest väljatoodud pankade pangalinkide või tavapärase pangaülekande teel. Peale kaupade eest tasumist tuleb pangas valida “Tagasi kaupmehe juurde”, mis viib tagasi veebipoodi, kus kuvatakse tellimuse kinnitus.

Tellijal on võimalik oma tellimuse protsessi edenemist näha personaalse tellimuskoodi alusel, mis saadetakse e-mailile tellimuse alustamisel.

Kauba transport toimub vastavalt tellimise protsessis valitud tarnemeetodile.

Kauba tagastamine toimub vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

Tellimus loetakse lõpetatuks, kui tellija on kauba kätte saanud.