Kuidas tellimine toimib?

1. Vali sobiv visiitkaardi kujundus

Lehelt leiab palju valmisolevaid visiitkaartide kujundusi. Juhul, kui Te ei leidnud omale sobivat visiitkaardi kujundust, on võimalik kasutada enda kujundust või unikaalne kujundus tellida.

2. Lisa logo ning vali sobivad lisavalikud

Kasutades meie platvormi on võimalik lisada logo ning valida sobivad lisavalikud, näiteks visiitkaardi suurus, materjal, lamineerimine, nurkade ümardamine, sellel olevad lisad jne. Iga kujundust on võimalik muuta soovikohaseks.

3. Lisa inimeste andmed

Juhul, kui soovid visiitkaarte tellida mitmele inimesele, siis on see imelihtne. Tellimisel saab tabelisse sisestada iga inimese andmed (nt. nimi, amet, e-mail, telefon jne.) ning määrata neile visiitkaartide kogused. Sellisel viisil on ka suurematel ettevõtetel võimalus lihtsasti tellida oma töötajatele kerge vaevaga sama disaini, kuid erinevate nimedega visiitkaardid.

4. Kinnita tellimus ja oota kujundust

Tellimuse viimases etapis kuvatakse tellimuse ülevaade ning nupuvajutusega on võimalik tellimus kinnitada, peale mida saadetakse tellimus disaineritele.

5. Jälgi oma tellimuse arengut

Kasutades unikaalset linki, mis saadetakse Teile e-mailile, on võimalik jälgida oma tellimuse arengut. Sealt näeb, kas visiitkaarte disainitakse, trükitakse või on juba teele saadetud.