Privaatsustingimused


vKaardid on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide privaatsust. Firma tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida vKaardid kogub üksikisiku tuvastamiseks või temaga ühenduse võtmiseks. Isikuandmete kogumine võib toimuda kliendi nõusolekul järgnevatel viisidel:

  • kontaktandmete (nimi, e-maili aadress, telefoninumber) edastamisel meie veebilehel;
  • inimeste kontaktandmete (nimi, e-maili aadress, telefoninumber, e-maili aadress, ametikoht jms.) edastamisel meie veebilehel, mis on vajalikud visiitkaartide tegemiseks;
  • ostu või tellimuse sooritamisel meie veebipoes (nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, e-maili aadressi, telefoninumbrit, aadressi ning postiindeksit).

Kogutud isikuandmete abil saame vKaardid kliente teavitada uudistest, kampaaniatest ning toimuvatest sündmustest ja üritustest. Klient, kes ei soovi olla uudiskirjaloendis, saab end igal hetkel sellest eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutatakse ka kliendile kauba kohaletoimetamiseks ning kliendiga ühenduse võtmiseks.

Kliendi paremaks teenindamiseks võib vKaardid avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab vKaardid veebipoele teenuseid ning on lepinguga kohustatud hoidma teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on veebipoes müüdavate kaupade transport.

Isikuandmete kaitse

vKaardid rakendab kõiki ettevaatusabinõusid kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmetele, nende muutmisele ning töötlemisele on ainult selleks volitatud isikutel.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

vKaardid jätab endale õiguse vajadusel privaatsustingimusi muuta. Meie veebilehte kasutama asudes eeldame, et olete tutvunud kõikide põhimõtetega ning nõustute nendega. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@vkaardid.ee