Korduma kippuvad küsimused


Üldjuhul peale tellimuse esitamist saadame visiitkaartide kujundused ühe tööpäeva jooksul ülevaatamiseks ning kui kõik on sobiv, siis võib trükkimiseks kuluda veel tavaliselt üks tööpäev.
Jah! Sisestades tellimuse numbri lehe ülal paremal olevasse lahtrisse saad jälgida oma tellimuse staatust. Seal näeb, kas tellimust disainitakse, trükitakse või transporditakse.
Transpordiviis lepitakse kokku siis, kui tellimus saadetakse trükki. Üldjuhul saadetakse visiitkaardid kohale pakiautomaatide (Omniva) teel, kuid võimalik on tellida ka kullerteenus koju või kontorisse.
Visiitkaartide transport maksab Eesti piires pakiautomaadiga 4€ ning kullerteenusega 6€ - transpordiviis lepitakse kokku peale visiitkaartide valmimist.
Pärast tellimuse esitamist ning kujunduse kinnitamist saadetakse Teile arve, mille alusel saate tasuda.
Soodustust on võimalik saada tellimustele, mis on üle 500 visiitkaardi. Sooduskoodi saamiseks võta meiega ühendust e-maili teel ning täpsusta, mitu visiitkaarti soovid tellida. Koostööpartneritele suuremad allahindlused.
Sooritatud tellimust on võimalik muuta, kui kontakteerute meiega kiiremas korras ning visiitkaardid pole veel trükki saadetud.
Jah, selleks tuleks meiega ühendust võtta ning teavitada, et soovite tellimused saada ühes pakis.
Jah, selleks võta meiega ühendust ning anname teile lingi, mida saate kasutada uue tellimuse tegemiseks. Sellele saate veel soovi korral teha muudatusi.